—— tasarımdan üretime

10.1.22

ESKİZDEN ÜRÜNE YARATICI BİR SÜREÇ

Boş bir kağıtla başlayan hikaye, sonunda ofisteki çalışma koltuğuna ya da sinemada film izlerken rahat rahat oturduğunuz bir koltuğa dönüşüyor. Bu süreci baştan aşağıya planlı ve hatasız yönetmek, Rapido mühendislik, tasarım ve üretim ekiplerinin bir dinamo edasıyla kusursuz çalışmasının eseri...

Her şeyden önce AR-GE departmanımızın yaptığı araştırmalarla ihtiyaçlar belirleniyor. Bu ihtiyaçlar focus gruplar halinde yapılan toplantılarda kullanıcılarla birlikte incelenerek son haline getirildikten sonra, tasarım ekibimiz tarafından ilk eskizler ortaya çıkmaya başlıyor. Seçilen tasarımların demo üretimlerinin ardından karar verilen model için seri üretim hazırlığına başlanıyor. Daha sonra Rapido'nun uzman ekibi ürünü en iyi şekilde üretmek için var gücüyle çalışıyor.

%100 müşteri memnuniyeti ile ilerleyebilmek, en doğru ürünü ve hizmeti sunabilmek için çözüm önerileri, alternatif ürün seçenekleri ve ergonomiyi ön planda tutarak tasarımdan üretime giden bu süreci her geçen gün daha da iyileştirmek için çalışıyoruz.

TOP