Alanında uzman ve deneyimli tasarımcılarımız ile sizin için en iyi koltukları üretiyoruz.

ARTFUL MİMARLIK (Oğuz & Ece Yalım)


Ece Yalım

Ece Yalım, 1988 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. 1990-92 yılları arasında New York Pratt Teknoloji Enstitüsünde İç Mimarlık yüksek lisansını tamamlayan Yalım, 2004 yılından itibaren ODTÜ Tasarım bölümünde 'Endüstriyel Tasarımda Renkler' konulu ders vermeyi sürdürmektedir.

1990 yılında Pentagram New York, Citibank ve Clarks of England şirketlerinin broşür standlarını tasarlayan Yalım, 1991 ile 1994 yılları arasında 'Naomi Leff and Associates Interior Design' New York, proje grubunda iç mimar olarak çalışmıştır. Bu süreçte yürüttüğü projeler arasında Steven Spielberg'in ve Tom Cruise'un rezidansları, Armani AIX, Santa Monica, Miami ve Los Angeles NJ. Mağazaları yer almaktadır.


Oğuz Yalım
Oğuz Yalım, 1993 yılında Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümünden mezun olmuştur. 1993 yılından itibaren, ofis, otel, mağaza, showroom, restoran ve ev gibi iç mekan tasarımları yapan Yalım, bunlar gibi çok çeşitli projeyi hayata geçirmiştir. Yalım, kişiye ve mekana özel mobilya, aydınlatma ve ürün tasarımları yapmaktadır.

CLAUDIO BELLINI


1963 doğumlu Claudio Bellini Milan'da yaşıyor. 1990 yılında, Milan Politeknik Mimari ve Endüstriyel Tasanm bölümünü bitirdi ve endüstriyel mimari ve mobilya tasarımı konusunda araştırma projelerinde yer alarak bir dizi uluslararası çalışmaya başladı.

1998 yılında, ilk resmi onayını aldığı, of is tasanmında uzmanlaştığı ve çok çeşitli ödüller aldığı sektörde belirli bir zamana ait olmayan ürünlerden TW Collection'ı Frezza için tasarladı. İzleyen yıllarda, çeşitli mimari yarışmalara katılarak büyük showroom'ların ic tasarım çalışmalarının yanı sıra italyan ve uluslararası tasarım alanında tarihe geçmiş birçok firmayla çalıştı.

2006 yılında, stüdyodaki prototip laboratuvarında yürütülen kesinlikle deneysel yaklaşımla şekilsel ve teknolojik araştırmalarla dikkat çeken “Claudio Bellini Design+Design" firmasını kurdu. Genova Politeknik'te tasarım ve donanım dersleri verdi.


RAPİDO DESİGN STUDIO

Ar-Ge çalışmaları ve yaratıcı tasarımcıları ile hem konforu hem de şıklığı amaçlayan Rapido Design Studio ürünlerini yenilikçi, modern ve konforlun bütünlüğünü düşünerek tasarlıyor.