Yeni Logomuz ile Yenileniyoruz, Güçleniyoruz.

Sep 10, 2020

Rapido olarak kurulduğumuz günden bugüne müşteri memnuniyetini odak noktamıza taşıyarak, ürettiğimiz yenilikçi, ergonomik ve stil sahibi tasarımları kullanıcıları ile buluşturduk. Tüm bu süre içerisinde geleneksel iş disiplinlerimize bağlı kalarak, ürettiğimiz tasarımların üzerine “Daha ne yapabiliriz? Kendimizi daha nasıl geliştirebiliriz?" çatı fikirleriyle yola çıkarak daima ileriye gitmeyi ve trendlere öncü olmayı hedefledik.

Gerek yerel gerekse uluslararası alanlarda pek çok başarıya imza attığımız süre boyunca yenilikçilik ilkesine daima bağlı kaldık. Bu minvalde yeni tasarladığımız logoyu sizlere sunmaktan büyük heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Rapido olarak yeni logomuzda baş harfimiz R'nin yuvarlak dış köşelerinin, yıllar boyunca en iddialı olduğumuz üretim olan “sandalye" formunu yansıtmasını hedefledik. Logonun koyu ve geometrik hatlara sahip tasarımı ile geleneksel iş disiplinimizi gelecekle buluştururken, kırmızının enerjisi ile işimize duyduğumuz heyecan ve güçlü enerjiyi yansıtmayı amaçladık.

Logo bir şirketin aynası, yansıması niteliğindedir. Yeni logomuzun bizi en iyi şekilde yansıttığına inanıyor, sizlerin de beğeneceğini umuyoruz.

Saygılarımızla, Rapido.